Spring naar hoofd-inhoud

Foto: Meike Hansen

Dag van de Architectuur

Ons project "vrijeschool Blumenhof in Oldenburg" neemt deel aan de "dag van de architectuur" waardoor we hopelijk talrijke bezoekers en geïnteresseerden mogen verwelkomen.

Een bijzonder hoogtepunt dit jaar: een fietstocht verbindt de verschillende projecten in Oldenburg en nodigt zo uit om de architectuur actief te ontdekken.

Over het ontwerp: De 3-laagse uitbreiding zorgt voor een kwalitatief verbeterde en aanzienlijk vergrote ruimte en geeft de school ook een eigentijds, bij het onderwijs passend, karakter. De nieuwbouw omvat zes klaslokalen met aangrenzende studieruimtes voor de onderbouw, een multifunctionele foyer, een grote euritmiezaal op de bovenverdieping en ondersteunende kantoorruimtes. 

to top
Deze website maakt gebruik van cookies. Met het gebruik van de website, gaat u er mee akkoord dat wij cookies opslaan. Lees meer.
Begrepen